„Ako sa mi podarilo uspieť v obchode“ - Môj obchod
O nás Novinky „Ako sa mi podarilo uspieť v obchode“

Novinky

späť na výpis noviniek

27. 11. 2019

„Ako sa mi podarilo uspieť v obchode“

„Ako sa mi podarilo  uspieť v obchode“

Prečítajte si rozhovor s pánom Radkom Šulekom, majiteľom prevádzky Môj obchod - Potraviny Hrubá Borša. Táto predajňa bola vyhlásená PREDAJŇOU MESIACA Október 2019.

Rozhovor s pánom Radkom Šulekom, majiteľom prevádzky Môj obchod - Potraviny Hrubá Borša sa uskutočnil spontánne pri návšteve predajne. Vznikol tak povediac pri bežnom rozhovore pri pracovnej návšteve. Možno práve Vás bude inšpirovať.

1. Kedy, kde, prečo a za akých okolností Vás vôbec napadlo si otvoriť obchod – potraviny?

Ako sa hovorí: ľudia vždy jedli, jedia a jesť budú. Potraviny bola tá prvá myšlienka ktorá nás napadla, keď sme uvažovali o type prevádzky. A prvé spontánne je vždy to správne. 

2. Prečo práve Môj obchod, aké boli dôvody?

Po tom, ako sme sa definitívne rozhodli, že chceme prevádzkovať predajňu potravín, bolo pre nás Metro a aliancia Môj obchod jednoznačnou voľbou. Ponúkli nám pomoc pri zariadení predajne, zaškolení personálu, rozložení a skladbe tovaru, rozmiestnení chladničiek a mrazničiek. V neposlednom rade - sme ako veľkú výhodu videli možnosť objednávky a rozvozu tovaru každý deň!

3. Ako Vám Aliancia MO pomáha teraz?

Aliancia MO nám vychádza v ústrety tvorbou individuálnych cien, vďaka čomu môžeme neustále znižovať predajné ceny pre našich zákazníkov a tým pádom zvyšovať obrat. Pri každej akcii sa nám veľmi osvedčila aj letáková podpora.

4. Čo pre Vas znamenajú zákazníci? Čo všetko ste ochotný pre nich urobiť?

Zákazníci pre nás znamenajú veľmi veľa. Bez zákazníkov by sme neboli, tým čím sme! Iba spoločne môžeme vytvárať rodinnú atmosféru, o ktorú nám od prvej myšlienky – išlo. Aby sa náš zákazník aj  v obchode cítil príjemne. Záleží nám na tom, aby bol zákazníci spokojní s našou ponukou a radi im  ukazujeme, čo nové trh ponúka. Sme veľmi radi a veľmi si vážime, keď sa k nám vrátia.
Snažíme sa spestriť ponuku aj o netradičnú, ale žiadanú ponuku rozšírili sme klasický sortiment potravín o točenú zmrzlinu, predaj ľadovej drte, predaj hot-dogov, predaj plynových bômb a zastúpenie spoločnosti Tipos.

5. Je pre Vás dôležitý lolájny zákazník? Koľko ich máte? 

Lojalitu si musí človek zaslúžiť! Môžeme s hrdosťou povedať, že za 1 rok našej pôsobnosti sme získali veľmi veľa stálych zákazníkov, a áno - denno denne sa k nám vracajú nakupovať. A čo nás teší najviac, nie sú to len obyvatelia našej obce, ale máme veľa nových zákazníkov aj zo susedných obcí.

6. Čo by ste odporučili záujemcom, ktorí zatiaľ LEN rozmýšľajú alebo uvažujú? Ako by ste ich povzbudili,  aby do toho šli?

Na základe našich vlastných skúseností, viem povedať, že Môj obchod by som určite odporučil. Lepšie ako viackrát počuť je raz vidieť. Ak je tu niekto, kto uvažuje alebo má záujem otvoriť si predajňu Môj obchod – je u nás vítaný! Prevediem ho našou predajňou, aby videl, ako môže vyzerať výsledok snaženia, ak sa obchodu venujete naplno. A úspech sa určite dostaví, ak pracujete poctivo.

Ďakujeme pánovi Šulekovi za rozhovor. Želáme veľa zdravia, kvalitný personál a čo najviac spokojných zákazníkov. Tešíme sa na spoluprácu s Vami v nasledujúcom období.


Fotoalbum

Ďalšie novinky

3. 6. 2022

Milí zákazníci Môj obchod,

prijmite naše ospravedlnenie za vzniknuté nedodávky masla Kukkonia 250 g. Ako náhradu máme pre Vás Liptov maslo 250 g za 2,19 €, ktorá bude platiť v predajniach Môj obchod až do 17.6.2022

Ďakujeme za pochopenie!

pokračovanie