Môj obchod – náš osud - Môj obchod
O nás Novinky Môj obchod – náš osud

Novinky

späť na výpis noviniek

24. 5. 2017

Môj obchod – náš osud

Môj obchod – náš osud

Ich predajne vznikli ako prvé v slovenskej aliancii. Dnes sú úspešnými podnikateľmi a našimi spokojnými obchodnými partnermi.

Po prvých piatich rokoch, čo máme spolu za sebou,  je to naozaj poriadny dôvod na oslavu. 

Stretli sme sa v nitrianskej reštaurácii Zlatý kľúčik. Prvú päťročnicu sa predsa patrí osláviť chutným spoločným obedom v štýlovej reštaurácii. Presne toľko totiž ubehlo od úplne prvého Môjho obchodu, od vzniku tohto predajného konceptu u nás na Slovensku. Za ten čas sa z nás - ľudí z Metra, a majiteľov obchodov v aliancii, stali blízki ľudia. Vieme asi o všetkom, čo ovplyvňuje náš spoločný úspech a vieme aj o tom, že všetci robíme maximum preto, aby sa nám darilo. Veríme si a snažíme sa, aby bol spokojný najmä ten, čo je na konci nášho spoločného snaženia - zákazník Môjho obchodu. 

„Pred piatimi rokmi sme sa pustili do nového predajného konceptu s prvými majiteľmi obchodov z okolia Nitry. O pár mesiacov sa priblížime k číslu 500 predajní po celom Slovensku. Tí prví sú vždy najväčšími odvážlivcami, a tak si zaslúžia naše poďakovanie, že nám vtedy verili,“ povedal riaditeľ nitrianskeho storu Marián Zeleňák v úvode stretnutia. V príjemnej atmosfére sa spomínalo na začiatky a hovorilo o súčasnosti.  O tom, ako sa časom zmenili zákazníci aj sortiment, ako sa všetko vyvíja. „Keď prišli na Slovensko v roku 2002 veľké siete, rozmýšľali sme, že to zabalíme. Dobre, že sme to nespravili a že sme tomu tlaku odolali. Pretože dnes sa nám mimoriadne darí. Práve vďaka veľkým sieťam si naši zákazníci uvedomili, aký rozdiel je v nakupovaní u nás a tam. U nás cítia, že nám na nich záleží, a že nám záleží na tom, čo im predávame. Doslova sa o nich staráme. Každý jeden zákazník je dôležitý a chcem, aby v našej predajni našiel to, čo má rád,“ povedal Viliam Ďuračka z Malých Ripňan.  

 „Súhlasím s pánom Ďuračkom. Aj pre nás je dôležitý každý jeden zákazník. Snáď im to dávame dennodenne najavo svojou starostlivosťou,“ povedal nitriansky aliančný špecialista Andrej Kupka , ktorý sa celých päť rokov stará o partnerov v aliancii v okolí Nitry. Po slávnostnom obede si do svojej predajne odniesol každý z prítomných partnerov chutnú tortu. Dostatočne veľkú, aby ňou mohol pohostiť aj svojich zákazníkov.Ďalšie novinky

17. 3. 2023

Začnite jar na sladko

s množstvom nových super cien, ktoré chutia sladko. A máme pre Vás darček od FIGARO, ktorý urobí radosť každej gazdinke.

pokračovanie