O nás Novinky PREDAJŇA MESIACA JÚN 2020 č. 2

Novinky

späť na výpis noviniek

22. 7. 2020

PREDAJŇA MESIACA JÚN 2020 č. 2

PREDAJŇA MESIACA JÚN 2020 č. 2

Pán Vu Quang Minh prišiel na Slovensko až z Vietnamu. Na základe svojich skúseností sa rozhodol skúsiť šťastie a otvoril si predajňu potravín Môj obchod. Zaujíma vás vďaka čomu uspel a prečo sme ho ocenili?

Pán Vu Quang Minh pochádza z Vietnamu a so svojou rodinou sa presťahoval na Slovensko do Bratislavy. Keďže mal dobré skúsenosti v oblasti obchodu, rozhodol sa v tejto oblasti podnikať, vstúpil do aliancie Môj obchod a v spolupráci s Metrom otvoril novú predajňu. Jeho zákazníci si vedia vybrať z pestrej ponuky ovocia a zeleniny, sladkostí aj mliečnych výrobkov, zbehnú si kúpiť to čo im práve chýba „do varenia“. V podnikaní sa mu darí hlavne vďaka jeho prístupu k zákazníkom a spolupráca s ním je na dobrej úrovni.

Pozná z vás niekto túto predajňu a chodí sem nakupovať? Napíšte nám vašu skúpsenosť z tejto predajne na facebookovú page Môj obchod.


Fotoalbum

Ďalšie novinky

29. 7. 2020

PREDAJŇA MESIACA JÚN 2020 č. 3

Trojicu ocenených predajní za jún uzatvára Môj obchod Potraviny MIX z Plaveckého Petra, o ktorý sa stará pani Alena Ščepková. Tento rok oslávila už 10. výročie spolupráce s Aliancou Môj obchod. Ako sa snaží svojim zákazníkom vyjsť čo najviac v ústrety?
 

pokračovanie