O nás Novinky Príbeh obchodu - Libuša Macháčová

Novinky

späť na výpis noviniek

12. 7. 2017

Príbeh obchodu - Libuša Macháčová

Príbeh obchodu  - Libuša Macháčová

Keď začínala, mala dve malé deti. Dnes je štyridsaťdvaročná podnikateľka a majiteľka predajne Môj obchod šťastná, že ju to neodradilo a že sa do podnikania reálne pustila.

„Som veľmi rada, že som bola otvorená novým možnostiam, že som tak zmenila svoj život. O môj obchod sa musím dennodenne starať, zásobovať ho, predávať v ňom, napriek tomu som rada, lebo robím na svojom. A myslím, že je to na predajni aj vidieť. Keď sme ju nedávno rekonštruovali, zákazníci chodili za mnou a prosili ma, aby som otvorila čo najskôr, pretože vo zvyšných troch obchodoch v našej obci nemôžu dostať tak kvalitné základné potraviny ako u nás. Mäso, ovocie, zeleninu, pečivo a chlieb máme bez konkurencie a som za to vďačná. Rovnako ako za príležitosť a pomoc Metra a mojej rodiny pri mojom  podnikaní. Je to výsledok nášho spoločného úsilia.“   


Ďalšie novinky

16. 11. 2017

Môj obchod – s láskou vyrobené aj predávané

Belá nad Cirochou je nenápadná obec na hlavnom ťahu do Sniny. Ďaleko od nej sa však šíri chýr o výbornom poctivom mäsiarovi, a o tom, že k nemu zavítali hostia z celého Slovenska. Pretože práve on otvoril už 500. predajňu Môj obchod.
 

pokračovanie