Slávnostné otvorenie 400. predajne Môj obchod - Môj obchod
O nás Novinky Slávnostné otvorenie 400. predajne Môj obchod

Novinky

späť na výpis noviniek

11. 8. 2016

Slávnostné otvorenie 400. predajne Môj obchod

Slávnostné otvorenie 400. predajne Môj obchod Počet partnerských predajní aliancie Môj obchod presiahol štyri stovky. Okrúhle trojčíslie sme oslávili začiatkom augusta s manželmi Mihálikovcami priamo v krásnych priestoroch ich vlastnej predajne „Môj obchod“ v obci Ružindol.

Počet partnerských predajní aliancie Môj obchod presiahol štyri stovky. Okrúhle trojčíslie sme oslávili začiatkom augusta s manželmi Mihálikovcami priamo v krásnych priestoroch ich vlastnej predajne  „Môj obchod“ v obci Ružindol.

Obyvatelia obce v blízkosti Trnavy žijú uprostred viníc a úrodnej pôdy. Obhospodarujú svoje záhradky, tešia sa z úrody ale aj radi nakupujú, keďže je to príležitosť stretnúť sa a porozprávať so susedmi a obľúbenou predavačkou Silviou Mihálikovou. Preto, keď sa jedného dňa s manželom Dušanom rozhodli otvoriť v Ružindole vlastnú predajňu Môj obchod, susedia sa potešili. „Manželia Mihálikovci nás oslovili približne pred rokom,“ hovorí špecialistka pre maloobchod spoločnosti Metro Vlasta Meňhartová  „Vtedy ešte nemali nič. Ani budovu, v ktorej by obchod prevádzkovali, ani dostatok informácií. Mali len sen a voľný priestor v starom dome v strede dediny.“ Do práce sa pustili s  vervou. „Sama som bola prekvapená, ako sa snažili všetko vybaviť. Keby ste videli dom, pred ktorým dnes stojíme, v pôvodnom stave, neverili by ste, že ide o ten istý objekt,“ povedala V. Meňhartová pred slávnostným otvorením predajne. 

Obojstranne podnetný vzťah

Za zimu manželia dotiahli povolenia a keď mali hotové podlahy a okná, špecialistka pre maloobchod zamerala predajňu a pripravila vizualizáciu vonkajšej časti a vnútorných priestorov. Po doladení návrhu predajne už budúcim podnikateľom nestálo nič v ceste a začalo sa so zariaďovaním. „V poslednej fáze sme s majiteľmi dolaďovali už len optimálne uloženie tovaru, ich zaškolenie na správne objednávanie a pridelenie obchodného zástupcu.“ Po tomto boli pripravení na otvorenie.

 „Mnoho podnikateľov nie je zvyknutých na takú starostlivosť, akú im poskytujeme my po otvorení predajne. Naším výsostným záujmom predsa je, aby sa im čo najlepšie darilo. Preto s manželmi Mihálikovcami, odkedy som sa stal ich obchodným zástupcom, riešim všetko, čo potrebujú na zlepšenie predaja,“ hovorí obchodný zástupca spoločnosti METRO Tomáš Dzurík. Je im neustále k dispozícii a tento vzťah napĺňa obe strany. Majitelia sú v obci veľmi obľúbení a ich prístup k  predajni je veľmi inšpirujúci. „Na ich prípade sa dalo vidieť, ako vedia ľudia zabrať a pomôcť si, ak sa rozhodnú urobiť taký veľký krok – ako otvoriť si vlastný obchod. Veď na tento obchod sa tešila doslova celá dedina,“ dodáva T. Dzurík.

Keď nastane deň D

Ráno 9. augusta sa ešte na budove dolaďovali posledné drobnosti. Dočisťovali okná, dvere, lepili nové otváracie hodiny. Aby bolo všetko dokonalé, keď príde kameraman, fotograf a náš tím zo spoločnosti METRO. Radosť z novej fasády, na ktorej robili robotníci ešte večer pred otvorením, prekonal len doplna zásobený obchod čerstvým tovarom a množstvo spokojných zákazníkov. Najšťastnejšie boli deti, ak im mamy dovolili zatočiť si kolesom šťastia a domov odniesť darček s balónikom. Na všetko dohliadal riaditeľ prevádzky, METRO Ivánka pri Dunaji Igor Losman, ktorý sa už roky veľmi intenzívne angažuje v projekte Môj obchod. „ Je úžasné sledovať, ako vie dobrý projekt pozitívne zmeniť životy toľkým ľuďom. Nielen majiteľom partnerských predajní ale aj zákazníkom. Toto je už štvorstá predajňa a ja sa teším, ako budeme takto stáť aj pred tou päťstou a ako svojich kolegov po dobre odvedenej práci pozvem na obed.“

Potraviny DMS, Ružindol 8, Ružindol

Otvorili sme 400. predajňu Môj obchod Otvorili sme 400. predajňu Môj obchod Otvorili sme 400. predajňu Môj obchod Otvorili sme 400. predajňu Môj obchod Otvorili sme 400. predajňu Môj obchod Otvorili sme 400. predajňu Môj obchod Otvorili sme 400. predajňu Môj obchod
Otvorili sme 400. predajňu Môj obchod Otvorili sme 400. predajňu Môj obchod Otvorili sme 400. predajňu Môj obchod Otvorili sme 400. predajňu Môj obchod Otvorili sme 400. predajňu Môj obchod Otvorili sme 400. predajňu Môj obchod
Otvorili sme 400. predajňu Môj obchod Otvorili sme 400. predajňu Môj obchod  Otvorili sme 400. predajňu Môj obchod      

Ďalšie novinky