Vyhlásenie výsledkov PREDAJŇA MESIACA DECEMBER 2018 - Môj obchod
O nás Novinky Vyhlásenie výsledkov PREDAJŇA MESIACA DECEMBER 2018

Novinky

späť na výpis noviniek

9. 1. 2019

Vyhlásenie výsledkov PREDAJŇA MESIACA DECEMBER 2018

Vyhlásenie výsledkov PREDAJŇA MESIACA DECEMBER 2018

Aj v novom roku 2019 budeme udelovať ocenenia PREDAJŇA MESIACA.

Tu máme víťazov za mesiac December 2018.

Konzum ABC, Ždiar 472

Peter Polák Centrum, Hlavná 143/60, Dolná Krupá

Potraviny F&G, Horná 793/12, Zlaté Klasy

SRDEČNE GRATULUJEME!!!

 

Stručné info o zákazníkovi : 

Konzum ABC, Ždiar  - Predajňa v krásnej rázovitej dedinke Ždiar, ktorá leží v údolí medzi Belianskými Tatrami a Spišskou Magurou. V predajni prebehla tento rok prestavba sekcie nealko nápojov a piva a týmto sa stala predajňa prehľadná a atraktívnejšia pre domácich zákazníkov ale aj pre širokú klientelu turistov zo Slovenska a zahraničia. Výborná spolupráca s majiteľkou predajne p.Otíliou Zoričákovou. Spokojnosť zákazníka je pre ňu na prvom mieste. Na pravidelne báze dopĺňajú novinky a rieši požiadavky zákazníkov, predajňa ponúka okrem potravín aj široký sortiment darčekových predmetov, ktoré sú atraktívne pre turistov aj domácu klientelu

Peter Polák Centrum, Dolná Krupá  - Obchod chcel mať vždy. Hnevalo ho, že iné obchody boli v nedeľu zatvorené, on chcel mať taký, ktorý bude otvorený celý víkend. Už od začiatku podnikania sa snaží myslieť najmä na potreby ľudí a priniesť im čo najrozmanitejší tovar. „Stáva sa mi, že za mnou prídu zákazníci, že niečo potrebujú. Tak sadnem do auta, idem do Trnavy a donesiem im to,“ hovorí. Veľmi mu pomáha aj členstvo v aliancii Môj obchod, okrem vybavenia – košíkov, oblečenia či reklamných pútačov, sa môže spoľahnúť aj na podporu ľudí z aliancie.

Potraviny F&G, Zlaté Klasy - je v aliancii Môj obchod od r. 2015. Majitelia nikdy nerobili v obchode – všetko sa postupne naučili. Vzdelávali sa na školeniach Maloobchodná akadémia. Predajňu si prerobili vlastnoručne podľa doporučení Metra a spolupráca je na výbornú. Sme radi, že ich máme.


Fotoalbum

Ďalšie novinky