Vyhlásenie výsledkov PREDAJŇA MESIACA FEBRUÁR 2020 - Môj obchod
O nás Novinky Vyhlásenie výsledkov PREDAJŇA MESIACA FEBRUÁR 2020

Novinky

späť na výpis noviniek

15. 3. 2020

Vyhlásenie výsledkov PREDAJŇA MESIACA FEBRUÁR 2020

Vyhlásenie výsledkov PREDAJŇA MESIACA FEBRUÁR 2020

Ocenené predajne za predchádzajúci mesiac, ktoré  sa dostali do gálerie PREDAJŇA MESIACA FEBRUÁR 2020:

Potraviny Maroš Szighardt, Tomášovská 18, 900 29 Nová Dedinka
Potraviny Môj obchod Marián Čitársky, Kovarce 310, 956 15 Kovarce
Potraviny K-market, Kadlubská 209, 040 01 Košice, Kavečany

SRDEČNE GRATULUJEME!

Potraviny Maroš Szighardt, Nová Dedinka - jedná sa o útulný obchod o ktorý sa majitelia vzorne starajú. Svojim zákazníkom na malom priestore ponúkajú nielen široký sortiment potravín, čerstvú zeleninu aj voňavý chlebík ale aj drogériu a mix potrieb do domácnosti. V tesnej blízkosti obchodu je rodinná reštaurácia s cukrárňou, ktoré pomáhajú  „udržať krok“  aj napriek takej silnej konkurencii ako je Lidl, Billa aj Kaufland v okruhu 10 km. P.Szighardt vraví že „vďaka patrí jeho zamestnancom ktorí si zákazníkov vážia a majú vzťah k obchodu“.  

Potraviny Môj obchod Marián Čitársky, Kovarce - pán Čitársky začal  prevádzkovať potraviny  pred 12 rokmi v prenajatých priestoroch, ale nakoľko mu nepredĺžili nájom  rozhodol sa  investovať a postaviť si vlastné priestory. V roku 2016 sa presťahoval a zároveň sa stal novým členom aliancie Môj obchod. Na malom priestore sa snaží ponúkať zákazníkom čo najširší sortiment. Neustále prináša zákazníkom novinky a skúša nové koncepty ako napr. káva so sebou alebo čapované víno. Veľa času trávi priamo na  prevádzke so svojimi zákazníkmi a počúva ich potreby. Vo voľnom čase sa aktívne podieľa na príprave kultúrnych podujatí v obci, a je vášnivým záhradkárom, preto ho v obci pozná takmer každý. Na našu otázku „čo považuje za výnimočné vo svojom podnikaní“ nám odpovedal -„Za úspechom obchodu stoja hlavne naše šikovné predavačky“ zdôrazňuje majiteľ obchodu.

Potraviny K-market, Košice Kavečany - spolupráca s pánom majiteľom predajne je výborna - obchod ho veľmi baví, prináša mu výsledky. Aj preto sa rozhodol, že otvorí ďalšiu  - v poradí už tretiu predajňu. Bude zaradená tiež do aliancie Môj obchod a ponúkne v nej svojim zákazníkom pestrú ponuku tovaru, ktorá je prispôsobená požiadavkám zákazníkov.


PREDAJŇA MESIACA FEBRUÁR2020

Ďalšie novinky