O nás Novinky Vyhlásenie výsledkov PREDAJŇA MESIACA JÚL 2020 č.1

Novinky

späť na výpis noviniek

12. 8. 2020

Vyhlásenie výsledkov PREDAJŇA MESIACA JÚL 2020 č.1

Vyhlásenie výsledkov PREDAJŇA MESIACA JÚL 2020 č.1

Druhá streda v mesiaci nám vždy prinesie PRVÚ (z troch) ocenenú prevádzku Môj obchod, z rôznych kútov Slovenska. Prvou ocenenou "PREDAJŇA MESIACA" JÚL 2020 sa stala prevádzka  Potraviny Bajanka, Cíferská 57, Hrnčiarovce nad Parnou.

Pani Janka Babicová sa pohybuje v oblasti obchodu od svojich 18 rokov, keď nastúpila pracovať do veľkoskladu Zdroj, ktorý zásoboval sieť svojich obchodov. Neskôr, keď Zdroj zanikol, pokračovala v Jednote Hrnčiarovce ako vedúca predajne. Práca ju bavila a dosahovala so svojím teamom aj pozoruhodné výsledky. S príchodom spoločenských zmien a umožnením súkromne podnikať si zobrala do prenájmu priestory v Trnave. Začala spolupracovať  s Metrom v r. 2014 a vstúpila do aliancie Môj obchod. Začiatky boli náročné, pomáhala celá rodina, ale keď sa chce, tak sa darí a tak to ide. Aktuálne má pani Babicová predajňu potravín v Hrnčiarovciach, rozšírila  predajné priestory a vynovila čo sa dalo. Ponúka  širokú skladbu sortimentu - čerstvý chlebík, salámy, mliečne výrobky dennú tlač aj nepotravinový tovar - darčeky, papiernictvo - z každého rožku trošku tak, aby uspokojila potreby každého zákazníka.


Fotoalbum

Ďalšie novinky

23. 9. 2020

PREDAJŇA MESIACA AUGUST 2020 č. 3

Do tretice všetko dobré ako sa hovorí. Toto sú naše tretie ocenené potraviny Môj obchod - Potraviny Raczio Baka. Pani majiteľka, Eva Ráczová bola jedným z prvých partnerov Metro a v aliancii MO sú od r.2014

pokračovanie