O nás Novinky Vyhlásenie výsledkov PREDAJŇA MESIACA JÚN 2019

Novinky

späť na výpis noviniek

1. 7. 2019

Vyhlásenie výsledkov PREDAJŇA MESIACA JÚN 2019

Vyhlásenie výsledkov PREDAJŇA MESIACA JÚN 2019

Do siene slávy v kategórii "Predajňa mesiaca" za mesiac Jún 2019 uvádzame nasledovné predajne:

Potraviny Vaneš, M. Nešporu 8, 972 45 Bystričany

Potraviny Mlynky, Prostredný Hámor 324, 053 76 Mlynky

Potraviny Lýdia, Záhorská Ves 318, 900 65

SRDEČNE GRATULUJEME!

Potraviny Mlynky - Majiteľom predajne je p.Deneš, ktorému záleží mu na spokojnosti svojich zákazníkov, predajňu pravidelne renovuje a je s ním výborná spolupráca. Predajňa je v Slovenskom Raji, kde ju navštevuje veľa turistov.

Potraviny Lýdia - Majiteľom predajne je p.Peter Pruška. Jedná sa o rodinnú predajňu, ktorú pravidelne renovuje a vylepšuje čo sa dá, je s ním výborná spolupráca. Predajňa je v Záhorskej Vsi, v tesnej blízkosti hraníc s Rakúskom Angern.

Potraviny Vaneš - Do Môjho obchodu vstupoval pán Páleš s novorekonštruovanou predajňou v roku 2014, s cieľom priniesť obyvateľom v obci Bystričany čo najlepší sortiment a služby. Jeho mottom je “Len spokojný zákazník sa k Vám opäť vráti”, preto robí všetko preto, aby sa zákazníci v jeho predajni cítili dobre a radi sa k nemu vracali.


PREDAJŇA MESIACA JÚN 2019

Ďalšie novinky

11. 7. 2019

Vedeli ste, že nanuk vznikol iba náhodou?

Jeho objav v roku 1905 sa pripisuje Frankovi Eppersonovi, ktorý mal v tom čase iba 11 rokov. Frank si chcel pripraviť obľúbenú ovocnú limonádu zmiešaním prášku a vody s drevenou paličkou. Pohár aj s paličkou si však zabudol počas mrazivej noci vonku a ráno našiel prvý nanuk. Svoj "vynález" však predstavil verejnosti až v roku 1922 a odvtedy je obľúbenou pochúťkou malých aj veľkých. Dostali ste aj vy na neho práve teraz chuť? 

pokračovanie