Vyhlásenie výsledkov PREDAJŇA MESIACA MÁJ 2019 - Môj obchod
O nás Novinky Vyhlásenie výsledkov PREDAJŇA MESIACA MÁJ 2019

Novinky

späť na výpis noviniek

1. 6. 2019

Vyhlásenie výsledkov PREDAJŇA MESIACA MÁJ 2019

Vyhlásenie výsledkov PREDAJŇA MESIACA MÁJ 2019

Nový mesiac a Môj obchod má nové ocenené predajne v rebríčku PREDAJŇA MESIACA. Je medzi ocenenými predajňami aj tá Vaša?

MO Potraviny Darnadi, Golianovo

MO Potraviny Ozelka, Hriňová

MO Potraviny PRAKTOS, Prakovce

SRDEČNE GRATULUJEME!!!

MO Potraviny Darnadi, Golianovo - Majiteľ Peter Darnadi je partnerom aliancie Môj obchod už od roku 2014, kedy začínal podnikanie v maličkej predajni s rozlohou 40 m2. Vďaka úspechu projektu Môj obchod sa po niekoľký rokoch presťahoval do väčších priestorov. Predajňa je v okolí vychýrená a skutočne obľúbená zákazníkmi. Tí v nej veľmi radi nakupujú aj vďaka širokému sortimentu a priateľskej atmosfére, ktorú okolo seba šíri majiteľ aj jeho zamestnanci.

MO Potraviny Ozelka, Hriňová - Pán Vladimír Filipiak podniká už 10 rokov, z toho 5 pod logom aliancie Môj obchod. Za ten čas si dokázal zákazníkov získať nielen širokým sortimentom potravín a sezónneho tovaru, ale aj milým a ústretovým personálom. Že je jeho koncept skutočne úspešný potvrdzuje aj to, že v júni otvára ďalšiu veľkú predajňu v Hriňovej.

MO Potraviny PRAKTOS, Prakovce - Obecná predajňa, ktorej správcovia neustále pracujú na sortimente aj dizajne predajne. Pravidelne organizujú zlosovacie súťaže pre svojich zákazníkov a pripravujú motivačné odmeny aj pre tých najmenších zákazníkov. Jednoducho vzorová predajňa!


PREDAJŇA MESIACA MÁJ 2019

Ďalšie novinky