Vyhlásenie výsledkov PREDAJŇA MESIACA MAREC 2019 - Môj obchod
O nás Novinky Vyhlásenie výsledkov PREDAJŇA MESIACA MAREC 2019

Novinky

späť na výpis noviniek

1. 4. 2019

Vyhlásenie výsledkov PREDAJŇA MESIACA MAREC 2019

Vyhlásenie výsledkov PREDAJŇA MESIACA MAREC 2019

Začiatok nového mesiaca prináša opäť nové predajne v našom rebríčku. Je medzi ocenenými predajňami aj tá Vaša?

Potraviny Gastro Centrum,  Hurbanova 17, 982 01 Tornaľa

Potraviny CINDY, Báb 525, I951 34 Malý Báb

Potraviny Jozef Baran - Bartrans, Nová 394, 976 69 Pohorelá

SRDEČNE GRATULUJEME!

Potraviny Gastro Centrum, Tornaľa - Majiteľ pán Peter Czigány je človek, ktorému veľmi záleží na spokojnosti svojich zákazníkov, predajňu pravidelne renovuje a je s ním výborná spolupráca. Ponúka zaujímavý sortiment podľa požiadaviek svojich zákazníkov. V predajni ma produkty aj od lokálnych výrobcov a taktiež zo zahraničia z Maďarska.

Potraviny CINDY, Báb 525 - Pani Ivana Nemečková podniká už dlhé roky a zákazníci sú pre ňu vždy na prvom mieste. Snaží sa počúvať ich potreby a vyhovieť im v každom  ohľade. Pani majiteľka sleduje najnovšie trendy v maloobchode, ktoré sa snaží  prinášať v podobe nových tovarov a služieb aj vo svojej predajni. Medzi samozrejmosti  už patrí platobný terminál  a pre svojich zákazníkov pripravila kútik zdravej výživy a predaj sudového vína od lokálneho vinára. Medzi novinky patrí dopekanie pečiva a káva so sebou – ich vôňa prináša do obchodíku dobrú náladu a zákazníci sa preto k nej radi vracajú.

Potraviny Jozef Baran - Bartrans,  Pohorelá - Táto predajňa je jednou z dvoch predajní v Pohorelej, o ktoré sa s láskou starajú manželia Baranovci. V tejto modernej samoobsluhe nájdete okrem širokého výberu potravín aj sezónne a kvetinové ozdoby a dokonca aj sortiment farieb a lakov. V predajni si môžete zakúpiť čerstvé koláče z vlastnej pekárne a v budove nájdete aj reštauráciu. V marci a apríli prebieha na tejto prevádzke súťaž s vernostnými kartami, v ktorej môžu zákazníci zbierať body a za ne získať vecné ceny.


PREDAJŇA MESIACA MAREC 2019

Ďalšie novinky