Vyhlásenie výsledkov PREDAJŇA MESIACA NOVEMBER 2019 - Môj obchod
O nás Novinky Vyhlásenie výsledkov PREDAJŇA MESIACA NOVEMBER 2019

Novinky

späť na výpis noviniek

3. 12. 2019

Vyhlásenie výsledkov PREDAJŇA MESIACA NOVEMBER 2019

Vyhlásenie výsledkov PREDAJŇA MESIACA NOVEMBER 2019

Na známosť sa dáva, že do novembrovej siene slávy v kategórii "Predajňa mesiaca November 2019" uvádzame nasledovné predajne

Potraviny MO -  Potraviny Prokeš, Družstevná 275, 900 66 Vysoká pri Morave

Potraviny MO – Potraviny Danišová, Borčany 70, 956 36 Borčany

Potraviny MO – Potraviny MIX, Stuľany 177 086 43 Stuľany

SRDEČNE GRATULUJEME!

Potraviny Prokeš Môj obchod – Vysoká pri Morave. Jedná sa o útulný rodinný obchod o ktorý sa majitelia vzorne starajú. Svojim zákazníkom ponúkajú  od širokého sortimentu sladkostí, mrazeného tovaru , čerstvú zeleninu a ovocie, mliečne výrobky aj voňavý chlebík. Do aliancie vstúpili v roku 2013 ale podnikať v obchode začali  oveľa skôr. Pre dospelých robia darčekové koše a pre  deti organizujú rôzne akcie napr. príchod Mikuláša ako odovzdáva detičkám darčeky pri vianočnom stromčeku v priestoroch predajne je veľmi pekný.

Potraviny Môj obchod Erika Danišová - Borčany. Začinala v obci Šišov v roku 2005 a v roku 2015 stala partnerkou aliancie Môj obchod.  V deň, keď sa majiteľka, pani Danišová rozhodla vstúpiť do aliancie Môj obchod sa jej narodil syn Erik, odvtedy rastie jej podnikanie spolu s ním. V súčasnosti má už dva obchody a oba sú súčasťou našej aliancie. Majiteľka sa aktívne zúčastňuje aj na živote komunity obce Šíšov a zapája sa na organizovaní kultúrnych a spoločenských akcií.

Potraviny MIX Môj obchod – Stuľany. Zákazník pán Palša je v aliancii Môj obchod od r.2013. Aktuálne má 4 predajne a dokáže konkurovať širokej konkurencii k okolí. Jeho sortiment vyhovuje potrebám zákazníkov a čo v predajni nemá to zabezpečí na objednávku. Spolupráca s ním je výborná.


PREDAJŇA MESIACA NOVEMBER 2019

Ďalšie novinky